Të gjithë kanë një pyetje për Afërdita Dreshajn/ A është shtatzënë? (FOTO) – AlpeGossip
Të gjithë kanë një pyetje për Afërdita Dreshajn/ A është shtatzënë? (FOTO)

Të gjithë kanë një pyetje për Afërdita Dreshajn/ A është shtatzënë? (FOTO)

Në qershor, këngëtarja Afërdita Dreshaj i dha fund beqarisë, pasi u martua me sportistin çek të hokej, Jakub Kindl.
Çifti zgjodhi të organizonte një dasmë luksoze të përbashkët me 160 të ftuar.

E ftuar mbrëmjen e së shtunës në “Xing me Ermalin”, Afërdita u pyet lidhur me martesën e saj.

Ajo tregoi se pjesa më e madhe e të ftuarve ishin të famshëm dhe ndryshe nga tradita e dasmave shqiptare, nuk u hodhën para në ceremoninë e saj.

Lidhur me pyetjen se ku e ka njohur bashkëshortin, Afërdita tha se takimi ndodhi në një restorant sushi në Detroit.

Por pyetja prisnim të gjithë ishte ajo për shtatzëninë e këngëtares, së cilës këngëtarja iu përgjigj shkurt me një: “Jo”.