NUK DINI ÇFARË TË VISHNI NË DASMË? Këto janë fustanet më të bukura për 2019 – AlpeGossip
NUK DINI ÇFARË TË VISHNI NË DASMË? Këto janë fustanet më të bukura për 2019

NUK DINI ÇFARË TË VISHNI NË DASMË? Këto janë fustanet më të bukura për 2019

Ju tashmë mund ta ndjeni që ftohja e dimrit po largohet  dhe një mënyrë e re e organizimit të dasmave na bën thirrje. Frymëzuar nga sezonet e reja me ndryshimet e tyre, është e vështirë që të bëni gabime me lulet e shumta, ngjyrat printet etj. Sfilata e fundit të markave të njohura kanë sjellë trendet e reja të cilat janë të shumta dhe të ndryshme nga njëra tjetrën

Çdo njeri mund të gjeje vetën tek të paktën njëri prej tyre. Kërkoni për opsione me ngjyra të ndezura, fustane florale  të gjatë , të lirshëm, me thëkë, fjongo apo me ndonjë aksesor të shtuar.  Këtë vit opsionet janë të shumta ndaj dhe do ta keni të vështirë të gaboheni në zgjedhjen tuaj.

Nëse jeni të ftuar në një dasëm në darkë mund të “rrezikoni” dhe në fustane me të qëndisura apo me disa temina ose xixa. Ato janë të rënduara por në mbrëmje nuk do të ngjajnë aspak keq.