Marina Vjollca poston foto me Getoarin por të gjithë e kanë mendjen diku tjetër – AlpeGossip
Marina Vjollca poston foto me Getoarin por të gjithë e kanë mendjen diku tjetër

Marina Vjollca poston foto me Getoarin por të gjithë e kanë mendjen diku tjetër

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi ndodhen me pushime në Kuba. Ndërsa të gjithë i kemi lënë pas pushimet e verës, çifti po shijon ditët e nxehta në mënyrën më fantastike.

Këtë të shtunë, dyshja që kurorëzoi dashurinë një vit më parë, postoi disa foto, por të gjithë i kishim mendjen diku tjetër: te makina.

Marina dhe Getoari pozuan në makinën ngjyrë ciklaminë dhe të bardhë, të cilën moderatorja e cilëson si “Bisha Barbie”.

Makina fantastike kabriolet ka bërë për vete çiftin dhe nuk ka si të mos na bëjë dhe ne.