SANDALET "BIRKENSTOCK" TRENDI I 2019/ Shihni 8 mënyra si ti kombinoni në pranverë (FOTO) - AlpeGossip
SANDALET “BIRKENSTOCK” TRENDI I 2019/ Shihni 8 mënyra si ti kombinoni në pranverë (FOTO)

SANDALET “BIRKENSTOCK” TRENDI I 2019/ Shihni 8 mënyra si ti kombinoni në pranverë (FOTO)

Sandale klasike  “Birkenstock”  janë  gjithmonë një ide e mirë për sezonin e praverës dhe të verës. Sandalet të cilat u panë edhe në sezonin e kaluar pritet që muajt e ardhshëm të jenë në garderobën e çdo femre.

Ato kanë një siluestë të rehatshme dhe praktike gjithashtu  janë gjithmonë “stylish” për femrat që preferojn stiline rrugës.

Ne ju njohim me tetë mënyra për t’i veshur ato këtë pranverë.