ILVA TARE KRENARE PËR DJALIN/ Thomas-i i vogël qenka rritur dhe i bën punët mamit (FOTO) – AlpeGossip
ILVA TARE KRENARE PËR DJALIN/ Thomas-i i vogël qenka rritur dhe i bën punët mamit (FOTO)

ILVA TARE KRENARE PËR DJALIN/ Thomas-i i vogël qenka rritur dhe i bën punët mamit (FOTO)

Moderatorja Ilva Tare duhet të jetë një nënë shumë krenare për djalin e saj të vogël.

Thomasi është rritur dhe tashmë kujdeset për punët në shtëpi, si ujitja e luleve për shembul.

Në një foto të fundit të publikuar në Instagram, Ilva tregon një moment nga nëntori i saj i ëmbël, teksa Thomas bën punë shtëpie.

Të gjithë kur kemi qenë të vegjël kemi dashur të merremi me punë të rriturish, ndaj edhe Thomas nuk bën përjashtim.

Ai ka marrë në duart e vogla zorrën e ujit dhe e ka vendosur në vazo.

“Mirë se vjen nëntor”, shkruan Ilva teksa publikon foton.

Epo këtij po që i thonë fillim i mbarë muaji!