U TALLËN TË GJITHË ME TË/ Ja çfarë bën këngëtarja e njohur për “Miss Universe Kosova” (FOTO) – AlpeGossip
U TALLËN TË GJITHË ME TË/ Ja çfarë bën këngëtarja e njohur për “Miss Universe Kosova” (FOTO)

U TALLËN TË GJITHË ME TË/ Ja çfarë bën këngëtarja e njohur për “Miss Universe Kosova” (FOTO)

Javën e kaluar u bë virale videoja e “Miss Universe Kosova”, Zana Berisha e cila prezantoi Kosovën në Tajlandë.

E më pas të gjithë u tallën me Zanën, në mënyrën se si kishte bërtitur “Zana Berisha Kosovooooooo”.

Berisha gjithashtu gjatë një interviste u shpreh se ka qenë me dy orë gjumë dhe ishte e para për tu prezantuar, gjë kjo që mund t’i ndodhte çdokujt.

Megjithatë, këngëtarja, Ryva Kajtazi e ka përkrahur atë ku në InstaStory ka ndarë proflin zyrtar të saj.