MËNGJESE TË ËMBLA/ Ja si nis dita për Jona Spahiun dhe të birin (FOTO) – AlpeGossip
MËNGJESE TË ËMBLA/ Ja si nis dita për Jona Spahiun dhe të birin (FOTO)

MËNGJESE TË ËMBLA/ Ja si nis dita për Jona Spahiun dhe të birin (FOTO)

Në shtator të vitit të kaluar, moderatorja Jona Spahiu u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Raiden, i cili tashmë ka marrë gjithë vëmendjen e prindërve dhe fotot e tij në Instagram janë më të komentuarat.

Herë pas here, Jona ndan momente të ëmbla me të birin, siç ka bërë edhe ditën e sotme. Ajo e ka filmuar të voglin në shtrat, i cili sapo është zgjuar ka ndërruar pozicionin e qëndrimit në shtrat.

“Ça po bën mo nënë? Ça është ky pozicion?”, i thotë Jona të voglit, i cili kthehet dhe e shikon, ndërkohë që fillon sërish të lëvizë teksa e ëma e filmon.