Ndër këngëtaret që vishen më shtrenjtë! Nora Istrefi ‘çudit’ me blerjen e fundit (FOTO) – AlpeGossip
Ndër këngëtaret që vishen më shtrenjtë! Nora Istrefi ‘çudit’ me blerjen e fundit (FOTO)

Ndër këngëtaret që vishen më shtrenjtë! Nora Istrefi ‘çudit’ me blerjen e fundit (FOTO)

Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera në vend. Mund të themi pa frikë se ajo është ndër vajzat e showbiz-it shqiptar më me stil. Duke ndjekur trendet më të fundit Nora mahnit me fotot e postuara në rrjete sociale. E fundit ishte fotoja ku shihej e qeshur dhe e veshur me një xhup të firmës Moncler. Faqja e Instagramit @shikocfareveshinvipat ka zbuluar se ky xhup i këngëtares kushton shumë, plot 1415 euro.

Intv.al