Klaudia Pepa e “dërmuar “nga puna, tregon pamjet e nxehta (FOTO) – AlpeGossip
Klaudia Pepa e “dërmuar “nga puna, tregon pamjet e nxehta (FOTO)

Klaudia Pepa e “dërmuar “nga puna, tregon pamjet e nxehta (FOTO)

Menduat se kishte rënën në qetësi.

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa është kthyer me pozat e saj të nxehta. Ajo ka bashkuar në një të vetme disa poza të saj gjatë ushtrimit në palestër.

‘Uff…Kam punuar shumë këtë fundjavë’ shkruan ajo krah fotos ku foto e saj të ‘shkrijnë’.

Pas zhurmës së madhe të ndarjes me ish partnerin Albi Nako dhe bombardimi i rrjetit me poza super të nxehta, Klaudia ka vendosur të tërhiqet paksa dhe të jetë më e rrezervuar me ato që ndan me fansat