Nis gara e egër/ Ledioni dhe Lori “i vënë flakën ” rrjeteve sociale – AlpeGossip
Nis gara e egër/ Ledioni dhe Lori “i vënë flakën ”  rrjeteve sociale

Nis gara e egër/ Ledioni dhe Lori “i vënë flakën ” rrjeteve sociale

Vetëm para pak çastesh ishte Sara ajo që postoi një foto mes motrave që të kënaqte sytë.
Dhe nuk voni kur Lori dhe moderatori Ledion Liço ndanë një tjetër foto si super kunetër që janë.

‘Kunata ime është më e mirë se e jotja’-ka shkruar Ledioni në ripostimin e Lorit duke na bindur dhe një herë se ata kanë një super raport.

Me sa duket Ledioni dhe Lori ‘ndezën’ sfidën e re në rrjetet sociale. Nuk ka pikë dyshimi se në familjen Hoxha të gjitha shkojnë për mrekulli.