“DONALDI ISHTE NË DEPRESION/ Fituesi i “BB6” bën deklaratën e fortë për aktorin e humorit – AlpeGossip
“DONALDI ISHTE NË DEPRESION/ Fituesi i “BB6” bën deklaratën e fortë për aktorin e humorit

“DONALDI ISHTE NË DEPRESION/ Fituesi i “BB6” bën deklaratën e fortë për aktorin e humorit

Fituesi i “Big Brother 6”, Anaid Kaloti, u përfol shumë në lidhje me surprizat e që ai së bashku me Romeo Veshajn bënë për Donaldin, sidomos ato me parashutat gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme.

Anaidi ka treguar gjatë emisionit në “Why Not” se arsyeja përse u përfshi shumë në surprizat për aktorin e humorit ishte sepse ai e dinte se si funksiononte loja brenda dhe sipas tij ‘Donaldi po shtrydhej pak dhe po kalonte në depresion’.

Madje ish-banori shtoi se aktori ka dashur dhe ta lë shtëpinë e “BBVIP”.