“E KAM TRADITË”/ Alketa tregon çfarë bën gjithnjë para se të dalë në transmetim – AlpeGossip
“E KAM TRADITË”/ Alketa tregon çfarë bën gjithnjë para se të dalë në transmetim

“E KAM TRADITË”/ Alketa tregon çfarë bën gjithnjë para se të dalë në transmetim

lketa Vejsiu është një ndër femrat e pakta të ekranit, për të mos thënë të Shqipërisë, që nuk e konsumon kafenë.

Këtë e ka treguar vetë moderatorja në episodin e sotëm të emisionit “Në Kurthin e Piter Panit”, ku zbuloi një traditë të vogël që e ndjek gjithnjë para fillimit të transmetimit.

Pak para se të dalë në skenë Alketa e merr veten me të mira dhe ha një çokollatë të vogël.

“E kam traditë pasi nuk konsumoj kafe dhe ha çokollatë”, u shpreh moderatorja.

Duke marrë parasysh numrin e madh të daljeve në skenë, e marrim me mend se copa e çokollatës duhet të jetë e vogël pasi linjat elegante të saj nuk kanë sesi të shpjegohen ndryshe.