NGA PUNA TEK CLUB-I/ Atletet janë gjithmonë një ide e mirë dhe praktike (FOTO) - AlpeGossip
NGA PUNA TEK CLUB-I/ Atletet janë gjithmonë një ide e mirë dhe praktike (FOTO)

NGA PUNA TEK CLUB-I/ Atletet janë gjithmonë një ide e mirë dhe praktike (FOTO)

Atletet janë kthyer në të preferuarëne  femrave dhe së fundmi ato kanë thyer çdo rregull duke kaluar nga portivja tek klasikja.

Tashm mund ti vishni dhe me një veshje serioze  dhe me një fustan klasik dhe prapë do të dukeni super seksi dhe joshëse. Gjithashtu ato mund ti shohim edhe në mbledhjet zyrtare apo  deri në festat në orët e vona të natës. Së fundmi ne kemi tre kombinime që mund t’ju inspirojn se sa mund ti kombinone atletet e tua të preferuara kudo.

Këto  janë tre foto  me stil të ekspertëve për të  cilat duhet ti provoni patjetër në këtë pranverë.

Për fundjavë

 

Për netët e vona

Për punë

AlpeNews.al