ARTISTIKE DHE TË PAZAKONTA/ Vajza, këtë pranverë vishni vetëm “boho style” (FOTO) – AlpeGossip
ARTISTIKE DHE TË PAZAKONTA/ Vajza, këtë pranverë vishni vetëm “boho style” (FOTO)

ARTISTIKE DHE TË PAZAKONTA/ Vajza, këtë pranverë vishni vetëm “boho style” (FOTO)

Veshje lino të lehta dhe të holla, me ngjyra të ngrohta, me qëndisma, thekë, aksesorë të thurur janë disa nga veshjet tipike që përbejnë stilin boho.  Nëse preferoni komoditetin, freskinë por edhe stilin e veçantë zgjidhni atë boho për të qenë sa më “in” për sezonet e ardhshme.

Jemi në pranverë  dhe mendja jonë tashmë ka filluar të udhëtojë dhe të mendojë, se çfarë do veshim dhe se cilat janë trendet. Por  ja që ne mendojmë gjithmonë për ju dhe tashme ka ardhur çasti t’ju themi se veshjet që do të mbizotërojnë këtë verë do të jenë të stilit “Bohemian” ose siç njihet ndryshe boho style.

Boho style janë artistike dhe të pazakonta. Shihni veshjet me të bukura që duhet të preferoni për një stil boho.