NA FIKSUAN TË GJITHAVE/ Lori Hoxha dhe Ariana Fejzullahu bëjnë ”XING” me këtë detaj (FOTO) – AlpeGossip
NA FIKSUAN TË GJITHAVE/ Lori Hoxha dhe Ariana Fejzullahu bëjnë ”XING” me këtë detaj (FOTO)

NA FIKSUAN TË GJITHAVE/ Lori Hoxha dhe Ariana Fejzullahu bëjnë ”XING” me këtë detaj (FOTO)

Lori Hoxha dhe Ariana Fejzullahu njihen si dy nga vajzat shqiptare që kujdesen shumë për imazhin e tyre. Të dyja bukuroshet janë shumë aktive në Instagramin e tyre ku shumë shpesh postojnë foto e video të ndryshme.

Në profilin e tyre, bukuroshet shfaqen gjithmonë të veshura bukur e të kuruara deri në detaj. Teksa shikonim profilin e të dyjave mundëm të dallonim se Lori dhe Ariana kanë bërë ”XING” me një veshje, dhe këtë gjë nuk e kishim hasur më parë.

                              

Atë të dyja janë shfaqur të veshura me të njejtin model pantallonash vetëm se i ndryshon ngjyra. Lori i ka kombinuar pantallonat e bardha me një xhaketë të kapur në mes me një çantë që vihet në bel, ndërsa Ariana ka zgjedhur ti veshë pantallonat e zeza me një bluzë të bardhë, teksa ka lujtur gjithashtu dhe me aksesorët që ka mbajtur.

Të dyja bukuroshet e kanë kombinuar këtë model me taka. Duhet ta pranojmë Lori dhe Ariana ngjajnë yll të dyja. /AlpeGossip.al