BERI ZGJEDHJEN E DUHUR? Mes Bleonës dhe Zajminës, këngëtari i njohur SHQIPTAR do të kalojë një natë me… (FOTO) – AlpeGossip
BERI ZGJEDHJEN E DUHUR? Mes Bleonës dhe Zajminës, këngëtari i njohur SHQIPTAR do të kalojë një natë me… (FOTO)

BERI ZGJEDHJEN E DUHUR? Mes Bleonës dhe Zajminës, këngëtari i njohur SHQIPTAR do të kalojë një natë me… (FOTO)

Shumë pyetje e vështirë, por ai e tha troç!

Këngëtari i njohur shqiptar Gena, ishte i ftuar në emisionin “Mirage” së fundmi ku nuk mund të mungonin pyetjet e sikletshme. I pyetur se me kë do kalonte një natë, Zaimina Vasjarin apo Bleona Qeretin? Përgjigja e Genës ishte epike.
“Do më pëlqente ta kaloja me Bleonën sepse Bleona është shumë seksi”, tha Gena.
Gena vazhdon të jetë aktiv me projekte muzikore, pa lënë anash edhe mbrëmjet përreth trojeve shqiptare.

plq.jpg