NUK DI TË NDALET/ Çfarë po kurdis kësaj radhe Luana Vjollca (FOTO) – AlpeGossip
NUK DI TË NDALET/ Çfarë po kurdis kësaj radhe Luana Vjollca (FOTO)

NUK DI TË NDALET/ Çfarë po kurdis kësaj radhe Luana Vjollca (FOTO)

Luana Vjollca ka qëndruar larg muzikës për një kohë të gjatë për shkak të angazhimeve profesionale me emisionin “Shiko kush luan”. Këtë të fundit e përfundoi me sukses pak muaj më parë dhe tashmë fokusi kryesor i Luanës është muzika.

Më herët ajo publikoi projektin e saj më të fundit muzikor që mban titullin “1 mijë vjet”.

Edhe pse ka pak ditë qëkur publikoi projektin e ri muzikor, Luana nuk ka pritur më gjatë dhe menjëherë ka nisur punën për të sjellë diçka të re. Këtë gjë e bëri të ditur vetë ajo teksa lajmëroi në rrjetet sociale se po sjell diçka të re.

“Diçka e re po vjen!”, ka shkruar Luana krahas fotos së saj.

Para pak diësh ajo bëri të ditur përtë gjithë fansat e saj se kishte bërë realitet ëndrrën e saj të madhe, që ishte bërë pjesë e Sony Music Industry.

“Më në fund mund të ndaj me ju këtë ëndërr. Kaq e lumtur të njoftoj se tani jam pjesë e SONY MUSIC INDUSTRY !!!! Mami, ja dola për të dyja”,ka shkruar Luana krahas fotos.