"NUK DO TË..."/ Flori Mumajesi ka një lajm shumë të rëndësishëm (VIDEO) - AlpeGossip
“NUK DO TË…”/ Flori Mumajesi ka një lajm shumë të rëndësishëm (VIDEO)

“NUK DO TË…”/ Flori Mumajesi ka një lajm shumë të rëndësishëm (VIDEO)

Pak ditë më parë, këngëtari shumë i dashur i të gjitha moshave, Flori Mumajesi, tha se po mendon të largohet nga muzika

E kjo bëri që shumë fansa të tij të dëshpërohen dhe t’i shkruajnë të mos e bëjë një gjë të tillë.

Sot, ai ka publikuar në Instagram një video ku thotë se nuk do të heq dorë nga muzika pasi njerëzit që e duan janë të shumtë.

Madje, ai ka premtuar se që në këngën e radhës do ta japë maksimumin e tij në muzikë, profesion ky të cilin Flori e bën me shumë pasion.

Shikojeni videon e publikuar nga Flori: