KËTË NUK E PRISNIM/ Rudina Dembacaj tregon talentin që askush nuk e dinte (FOTO) – AlpeGossip
KËTË NUK E PRISNIM/ Rudina Dembacaj tregon talentin që askush nuk e dinte (FOTO)

KËTË NUK E PRISNIM/ Rudina Dembacaj tregon talentin që askush nuk e dinte (FOTO)

Rudina Dembacaj është padyshim një nga personazhet me të dashura për publikun shqiptar. Ajo u bë e njohur për të gjithë që pas roleve të ndryshme që ka luajtur në spektaklet e ndryshme të humorit, por edhe për emisionin e saj ‘Mos i fol shoferit’.

Se fundmi aktorja e njohur ka qenë pjesë e një interviste ne ‘Gazetën Shqiptare’, ku ka treguar me shume për jetën dhe karrierën e saj, por edhe për gjëra që askush nuk i ka ditur më parë.

Ajo është pyetur se nëse ka ndonjë pasion te fshehur dhe aktorja ka zbuluar se përveç aktrimit dhe moderimit, ajo di shume mirë te repojë.

“Pasioni që nuk para e kam bërë publik është repimi. Unë mendoj që repoj shumë bukur.”, ka treguar Rudina.