“KAM ËNDËRR TË DI SA GJYSMA E DIJEVE TUA”/ Oriola Marashi i dedikon fjalë “të ëmbla” të ëmës (FOTO) – AlpeGossip
“KAM ËNDËRR TË DI SA GJYSMA E DIJEVE TUA”/ Oriola Marashi i dedikon fjalë “të ëmbla” të ëmës (FOTO)

“KAM ËNDËRR TË DI SA GJYSMA E DIJEVE TUA”/ Oriola Marashi i dedikon fjalë “të ëmbla” të ëmës (FOTO)

Xhoi Jakaj me anë të një postimi në llogarin e saj “Instagram” ka njoftuar ndjekësit për pozicionin e ri  në televizion.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      “Nga 15. 10 .2018 …….. Administratore e pergjithshme e grupit mediatik Ora News dhe Channel One
Faleminderit gjithë atyre që me besuan këtë detyrë të veshtirë e njëherësh kaq fisnike! Mirënjohje pafund dhe përkushtim maksimal…

Modelja Seksi Oriola Marashi ka reaguar menjë herë pas këtij postimi duke i dedikuar disa fjalë të ëmbla: “Urime mami  një ditë kam ëndërr të di sa gjysma e dijeve tua