PAS SKANDALIT TË FUNDIT/ Tea reagon sërish ashpër kundër Olsës: Boll vazhdove me mashtrime… (VIDEO) – AlpeGossip
PAS SKANDALIT TË FUNDIT/ Tea reagon sërish ashpër kundër Olsës: Boll vazhdove me mashtrime… (VIDEO)

PAS SKANDALIT TË FUNDIT/ Tea reagon sërish ashpër kundër Olsës: Boll vazhdove me mashtrime… (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Teas ju hoq videoja në të cilën ajo shpjegonte të vërtetën e lidhjes së rreme me Andin dhe asaj të vërtetë me Beartin. Pas videos asaj ju mbyll dhe Instagrami dhe këtë gjë e tregoi vetë Tea përmes disa postimeve në faqen e qenit të saj.

Ndërkohë pak orë më parë ajo ka publikuar sërish në Youtube një video, këtë herë për autoren e emisionit “Për’puthen”, Olsa Muhametin. Tea shprehet se Olsa ka qenë që nga fillimi në dijeni për gjithçka dhe se e ka ditur që Vitin e Ri ajo e festoi në Kosovë me familjen e Beartit e jo me Anin siç u tha për publikun. Gjithashtu Tea shton se asaj dhe Andit i kanë kërkuar të bënin bashkë foto për Vitin e Ri, por ata nuk i bënë kurrë.

“Pas emisionit të sotëm vendosa të reagoj për Olsën, për ty Olsa për të thënë boll vazhdove me mashtrime e manipulove situatën si të duash ti siç bën gjithmonë, boll më zhyte mua akoma më tepër nga ç’më ke zhytur që veç shpirti im e di se çfarë po heq po s’ka gjë.

Ti më duket se e paske kujtesën pak të shkurtër Olsa, por s’ka problem sepse t’i kujtoj unë ca gjëra. Ti i dije të gjitha! Unë kam kërkuar që të dal që në dhjetor, por ti më nxirrje mua 100 justifikime. Unë dhe Andi kemi kërkuar të dalim si çift të përputhur, të përplasur, të përleshur sido që të ishte vetëm që të dilnim nga aty sa më shpejt. Pse moj Olsa harrove ti që kur folëm bashkë për Vitin e Ri unë kam qenë në Kosovë tek Bearti duke festuar me familjen e tij dhe pas kësaj ju më keni