ZGJIDHNI TË PREFERUARËN/ Ja 10 fustanet perfekte për mbrëmjen e Vitit të Ri (FOTO) – AlpeGossip
ZGJIDHNI TË PREFERUARËN/ Ja 10 fustanet perfekte për mbrëmjen e Vitit të Ri (FOTO)

ZGJIDHNI TË PREFERUARËN/ Ja 10 fustanet perfekte për mbrëmjen e Vitit të Ri (FOTO)

Nëse po mendoni ç’të vishni darkën e Vitit të Ri, kujtoni se fustanet me shkëlqim janë në krye të listës. Eshtë zgjedhja klasike e festave për një arsye të thjeshtë: Xixat dhe shkëlqimi përshtaten më së miri me frymën e festave, dritave dhe kush nuk do ta presë vitin e ardhëm duke shkëlqyer?

Nuk ka rëndësi nëse xixat vijnë me fustan, fund apo pantallona. Sidoqoftë, para se të vendosni hidhini një sy 10 modeleve që mund dhe duhet të vishni natën e ndërrimit të viteve.

Gati për festa?!

#1.  Prerje elegante, ngjyra festash!

#2. Kush tha që fustanet me xixa nuk shkojnë me atlete?

#3. Nëse s’jeni shumë fanse e fustaneve me shkëlqim, reduktojini kështu.

#4. E ëmbël, chic dhe elegante

#5. Shkëlqim + ngjyra e vitit = fustani perfekt!

#6. Frudat s’mund të mungojnë…

#7. I thjeshtë dhe shumë sensual

#8. Gjithë sytë tek ju!

#9. I rezistoni dot këtij? Ne jo!

#10 E zgjodhët të preferuarin?