Njihuni me rrobaqepësin duarartë që kujdeset për veshjet e presidentit Meta (FOTO) – AlpeGossip
Njihuni me rrobaqepësin duarartë që kujdeset për veshjet e presidentit Meta (FOTO)

Njihuni me rrobaqepësin duarartë që kujdeset për veshjet e presidentit Meta (FOTO)

Ai është “rrobaqepësi duarartë” (kështu e quan Presidenti Ilir Meta) stilistin Altin Micin.
Presidenti Meta ka publikuar një foto në Instagram ku na tregon se kush kujdeset për
veshjen e tij.

“Të dashur miq, kënaqësi të ndaja disa momente me mikun dhe rrobaqepësin tim duarartë Altin Mici”, shkruan Presidenti Meta teksa ka postuar një foto.

Ndërkohë stilisti i famshëm Altin Mici e ka ripostuar foton me presidentin Meta në Instagram. Por presidenti Meta nuk është i vetmi që Altin Mici i stilon veshjet, ai gjithashtu “vesh” shumë personazhe të njohura.