“ÇUNA VËMENDJE”/ Sophia e ‘Zonë e lirë’ NDEZ rrjetin, publikon pamje direkt pas dushit (FOTO) – AlpeGossip
“ÇUNA VËMENDJE”/ Sophia e ‘Zonë e lirë’ NDEZ rrjetin, publikon pamje direkt pas dushit (FOTO)

“ÇUNA VËMENDJE”/ Sophia e ‘Zonë e lirë’ NDEZ rrjetin, publikon pamje direkt pas dushit (FOTO)

Biondia e emisionit ‘Zonë e Lirë’ ka ndezur keq rrjetin me postimet e saj të nxehta.
Xheni Brahaj që tashmë është ‘Sofia e Çanit’ ika vjedhur vëmendjen e të gjithëve javë pas jave dhe për më tepër me postimet e saj gjithmonë provokuese në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto e sapodalë nga dushi. Disa postime të tilla nuk mund të mbeteshin larg vëmendjes.