PREMIERA E “2 GISHT MJALTË”/ Si u veshën VIP-at në event, nga Ermali me Elvanën tek… (FOTO) – AlpeGossip
PREMIERA E “2 GISHT MJALTË”/ Si u veshën VIP-at në event, nga Ermali me Elvanën tek… (FOTO)

PREMIERA E “2 GISHT MJALTË”/ Si u veshën VIP-at në event, nga Ermali me Elvanën tek… (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua pre-premiera e filmit “2 Gisht Mjaltë” në të cilën ishin të pranishëm një pjesë e madh e vipave.

Ende pa u transmetuar për të gjithë, duke se filmi po korr një sukses mjaft të madh dhe arsyet alpenews.al i ka analizuar edhe më parë.

Ashtu si në çdo premierë tjetër, një detaj i cili tërheq vëmendje dhe komentohet shunmë nga të gjithë është veshja  e vipave.

Aktorja kryesore e filmi, Elvana Gjata paraqitet me një fustan në ngjyrën jeshile neon e ndërsa Ermali me një kostum portokalli me kuadratë.

Përsa i përket të ftuarave të tjera, shohim se në veshjet e tyre mbizotërojnë kostumet mashkullore të ngjyrave të ndryshme.

Më posht mund të shihni veshjet e vipave gjatë premierës:

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi

View this post on Instagram

Suksesi im më i madh…[email protected]

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Elvana Gjata

Eraldo Rexho

Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa

Armina Mevlani

Orgesa Zaimi

Kejvina Kthjella dhe Belinda Dragoti