“ËSHTË DJALË SIMPATIK…”/ Eva Murati flet për Can Yaman pas komentit që bëri xhiron e rrjetit (VIDEO) – AlpeGossip
“ËSHTË DJALË SIMPATIK…”/ Eva Murati flet për Can Yaman pas komentit që bëri xhiron e rrjetit (VIDEO)

“ËSHTË DJALË SIMPATIK…”/ Eva Murati flet për Can Yaman pas komentit që bëri xhiron e rrjetit (VIDEO)

Një koment i Eva Muratit dhe përgjigja që mori nga Can Yaman bëri xhiron e mediave para disa javësh. Moderatorja simpatike komentoi në profilin e aktorit me origjinë shqiptare dhe ai ja ktheu me figurën e një ylli.

Kjo gjë i habiti fansat e të dyve dhe të gjithë u bëmë kuriozë të mësonim se si janë njohur. Kur u pyet nga fansat në lidhje me këtë gjë disa ditë më parë, Eva u përgjigj prerë: “Ky është një sekret që nuk do e tregojë kurrë. E di që më doni”.

E ftuar ditën e sotme në emisionin  “Wake Up”, moderatorja e sportit është pyetur sërish në lidhje me këtë temë, por ajo nuk ka dhënë shumë detaje.

Është djalë simpatik, i suksesshëm, ishte me origjinë shqiptare. Por që nuk di çfarë mund të them tjetër”, u përgjigj Murati. Më pas kur u pyet nga Isli Islami nëse kanë xhiruar apo kanë mbetur në vend, ajo tha: “Shumë mirë, shumë bukur“, duke qeshur.

 

Mesa duket ajo është e vendosur të mos flasë për këtë çështje dhe misteri do të vazhdpjë gjatë ëpr fansat e saj. Can Yaman nuk e ndjek moderatoren në Instagram dhe ndoshta përgjigja e tij ndaj Evës mund të ketë qenë e rastësishme, por për këtë nuk mund të flasim me siguri