SHERRI MES BEATRIXIT DHE ANXHELINËS/ Flet për herë të parë Alban Ramosaj – AlpeGossip
SHERRI MES BEATRIXIT DHE ANXHELINËS/ Flet për herë të parë Alban Ramosaj

SHERRI MES BEATRIXIT DHE ANXHELINËS/ Flet për herë të parë Alban Ramosaj

I ftuar së fundmi në emisionin “NIN” ishte këngëtari i njohur Alban Ramosaj, i cili gjatë intervistës në studio ka rrëfyer jo vetëm planet për karrierën, por ka folur edhe për jetën e tij private

I pyetur nga moderatori Alaudin Hamiti se ç’ka ndodhur mes dy kushërirave, Anxhelina Hadërgjonajt dhe Beatrix Ramosajt dhe pse ato nuk flasin me njëra-tjetrën, Albani është shprehur:

“Refuzoj të flas. Nuk është në dorën time të përgjigjem.”- duke mos dhënë detaje të tjera në lidhje me sherrin që bëri bujë në media.