“GJYSMA IME…”/ Miriami merr urimin më të bukur nga Albani: Nuk mund… (FOTOT) – AlpeGossip
“GJYSMA IME…”/ Miriami merr urimin më të bukur nga Albani: Nuk mund… (FOTOT)

“GJYSMA IME…”/ Miriami merr urimin më të bukur nga Albani: Nuk mund… (FOTOT)

Këngëtarja e dashur për publikun, Miriam Cani, feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë, Miriami ka marrë urime të shumta. Por sigurisht urimin më të veçantë ia ka bërë bashkëshorti i saj, Alban Skënderaj.

Këngëtari i njohur ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet me Miriamin, bashkëngjitur të cilës i bën dedikimin e ëmbël.

Sa me fat! Miriami merr urimin më të bukur nga Albani: Nuk mund

“Gëzuar gjysma ime! Nuk mund të kisha përkrah në këtë jetë një bashkëshorte, shoqe dhe nënë më të mirë”, ka shkruar Albani.

Miriami ka lindur në vitin 1985 dhe sot ka mbushur 36 vjeç. Kujtojmë se ajo është nënë e dy fëmijëve, Ameli dhe Duam.

Sa me fat! Miriami merr urimin më të bukur nga Albani: Nuk mund