BËJNË XING/ Kejvina kopjon Lorin? Kostumi që na “çmendi” ne…paska “çmendur” edhe vajzat! (FOTO) – AlpeGossip
BËJNË XING/ Kejvina kopjon Lorin? Kostumi që na “çmendi” ne…paska “çmendur” edhe vajzat! (FOTO)

BËJNË XING/ Kejvina kopjon Lorin? Kostumi që na “çmendi” ne…paska “çmendur” edhe vajzat! (FOTO)

Ditën e djeshme ishte premiera e filmi “Dy gisht mjaltë” ku pjesë morën dhe shumë personazhe të njohura. Sigurisht dhe Kejvina, nuk mund të mungonte.

Ish velina e Ermalit kishte zgjedhur të paraqitej me një kostum ngjyrë rozë pastel. E ne thamë me vete ku e kemi parë?

Vetëm disa ditë më parë Lori Hoxha ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram disa poza ku shfaqej Topleess me Kostumin rozë.

Kejvina Kopjoi Lorin apo ishte thjesht një rastësi? Epo fundja  rëndësi ka që duken të dyja super seksi!

/Alpegossip.al

AlpeNews.al