Olti Curri do ‘t’ju shkrijë’ së qeshuri! Bën këtë lidhje mes Rita Orës dhe Fatmir Xhafës që ju nuk e kishit menduar kurrë…(FOTO) – AlpeGossip
Olti Curri do ‘t’ju shkrijë’ së qeshuri! Bën këtë lidhje mes Rita Orës dhe Fatmir Xhafës që ju nuk e kishit menduar kurrë…(FOTO)

Olti Curri do ‘t’ju shkrijë’ së qeshuri! Bën këtë lidhje mes Rita Orës dhe Fatmir Xhafës që ju nuk e kishit menduar kurrë…(FOTO)

Opinioni publik u përfshi në diskutime të shumta dhe gjithçka ndodhi pas performancës së yllit të muzikës Rita Ora në sheshin “Skënderbej”.

Ndër personazhet që e akuzuan për lukun e tepruar vetëm me të brendshme ishte dhe blogeri Olti Curri i cili e quajti Ritën, ku*vë estetikisht.

Së fundmi Olti e “ka kapur” përsëri me bukuroshen me origjinë shqiptare dhe këtë herë me performancën e saj në Itali.

Ndryshe nga performanca në Tiranë, në Itali, Rita ishte e veshur me një smoking dhe tejet serioze në luk dhe kjo i ka dhënë shkak blogeri që të postojë një foto në Instastory teksa shkruan: “Unë vërtetë të kritikova por nuk të thashë me u vesh si Fatmir Xhafaj”, shkruan blogeri.

Çfarë imagjinate! Me siguri jeni “shkrirë” së qeshuri…