SHKËLQIM DHE LULE/ Si u veshën moderatoret bukuroshe këtë javë: Nga Alketa tek Rudina (FOTO) – AlpeGossip
SHKËLQIM DHE LULE/ Si u veshën moderatoret bukuroshe këtë javë: Nga Alketa tek Rudina (FOTO)

SHKËLQIM DHE LULE/ Si u veshën moderatoret bukuroshe këtë javë: Nga Alketa tek Rudina (FOTO)

Në ditët që lamë pas ashtu edhe në vazhdim pritet qe temperaturat të vazhdojnë të bien dhe kjo është reflektuar paksa edhe në veshjet e disa prej moderatoreve.

Meqenëse studiot janë komode e të ngrohta shohim se temperaturat të cilat janë karakteristike të sezonit kanë ndikuar të paktën në ngjyrat e veshjeve që përshtaten me periudhën si e zea apo ato të “ftohta”.

Ashtu siç e kemi bërë traditë, ne ju sjellim moderatoret të veshura më mirë gjatë javës, sipas zgjedhjeve të AlpeNews.al. 

Nga fustanet floralë e deri tek ata me shkëlqim kështu u veshën moderatoret këtë javë:

Alketa Vejsiu

Rudina MAgjistari

Bieta Sulo

Luana Vjollca

Orinda Huta