”SE JE DHE BURRË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”SE JE DHE BURRË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”SE JE DHE BURRË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Rashel Kolaneci ka postuar sot një foto tepër seksi ku shfaqet me gjoks të ekspozuar teksa pi një koktej. Teksa pjesa më e madhe e fansave i thonë se është shumë e mirë, një ndjekës ka një pyetje për ti bërë lidhur me origjinalitetin e pamjes së saj.

Ermal Mamaqi ka postuar një foto të tijën nga xhirimet ku në sfond duket Enca dhe Behar Mera. Në një rast tjetër jemi të sigurt që vëmendjen më të madhe do ta kishte marrë Enca, por këtë herë gjërat janë ndryshe. Një ndjekëse ka vënë re një detaj në fytyrën e Ermalit dhe ka zgjedhur ti tërheqi vëmendjen.

Trejsi Sejdini ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit një foto me motive meksikane ku duket vërtet tërheqëse. Pjesa më e madhe e komentuesëve e kanë pëlqyer shumë këtë foto të veçantë, kurse njëri prej tyre nuk mendon si të tjerët dhe madje i bën Trejsit të ditur që ndoshta e kanë gënjyer për këtë foto…

/AlpeGossip.al