KUJT I SHKON MË SHUMË? Dafina dhe Beatrix bëjnë xing me të njëjtën xhaketë – AlpeGossip
KUJT I SHKON MË SHUMË? Dafina dhe Beatrix bëjnë xing me të njëjtën xhaketë

KUJT I SHKON MË SHUMË? Dafina dhe Beatrix bëjnë xing me të njëjtën xhaketë

Ndodh shpesh që vajzat e showbizit të bëjnë “xing” me njëra-tjetrën. Këtë herë ka qenë rradha e dy bukurosheve shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Beatrix Ramosaj.

Kujt i shkon më shumë? Dafina dhe Beatrix bëjnë xing me

Dafina është shfaqur e veshur me një xhaketë të zezë, të cilën Beatrix e ka veshur gjatë qëndrimit të saj në “Big Brother VIP”.

Kujt i shkon më shumë? Dafina dhe Beatrix bëjnë xing me

Kujtojmë se dy këngëtaret janë mikesha të mira me njëra-tjetrën.

Kujt i shkon më shumë? Dafina dhe Beatrix bëjnë xing me

Kujt i shkon më shumë? Dafina dhe Beatrix bëjnë xing me