SAPO ËSHTË BËRË NUSE/ Afërdita Dreshaj tregon çfarë pëlqen më shumë nga kjo gjë (FOTO) – AlpeGossip
SAPO ËSHTË BËRË NUSE/ Afërdita Dreshaj tregon çfarë pëlqen më shumë nga kjo gjë (FOTO)

SAPO ËSHTË BËRË NUSE/ Afërdita Dreshaj tregon çfarë pëlqen më shumë nga kjo gjë (FOTO)

Ceremonia e martesës së Afërdita Dreshajt dhe bashkëshortit të saj, Jakub Kindl bëri jehonë në të gjitha mediat. Nusja dhe dhëndri i thanë “Po” dashurisë së tyre në një vend mjaft luksoz në Miami. Afërdita ka vetëm një muaj që është bërë nuse dhe për të kjo do të thotë shumë.

E pyetur nga fansat se kush është gjëja më ë bukur që të sjell martesa, modelja në një përgjigje të sinqertë tregon se të quajturit dashurinë e saj, bashkëshort është gjëja më e bukur.

“Më në fund mund të thërras dashurinë e jetës sime, bashkëshort. E urreja ta quaja i fejuari”,- shkruan Afërdita.

Çifti prej ditës së martesës kanë kaluar momente mjaft të bukura me njëri-tjetrin dhe këtë e kanë treguar më së miri postimet në rrjetet sociale.