“PUNO PAK ME BY**ËT QË TË RRISËSH NDJEKËSIT”/ Modelja këshillon ministrin e Brendshëm (FOTO) – AlpeGossip
“PUNO PAK ME BY**ËT QË TË RRISËSH NDJEKËSIT”/ Modelja këshillon ministrin e Brendshëm (FOTO)

“PUNO PAK ME BY**ËT QË TË RRISËSH NDJEKËSIT”/ Modelja këshillon ministrin e Brendshëm (FOTO)

Valentina Viglali, basketbollistja dhe modelja e famshme italiane, është e njohur në rrjetet sociale jo vetëm për shkak të profesionit të saj, por edhe për fotot e nxehta që publikon.
E ftuar në “Rai Radio 2” bukuroshja ka provokuar me disa këshilla ministrin e Brendshëm Matteo Salvinin.

Ajo ka deklaruar se ai duhet të nxirrte pak më shumë të pasmet në mënyrë që të rrisë ndjekësit.

Për më shumë, modelja ka shtuar se nëse ajo do t’i hynte politikës, do të merrte 2 milionë vota.

Ajo ka deklaruar:

Salvini është një influencues në mënyrën e tij. Unë mendoj se ka një aftësi të shkëlqyer të përdorimit të rrjeteve sociale, shoh që përkushtohet shumë veçanërisht në ‘Facebook’. Të menaxhosh një profil nuk është e lehtë, duhet të jesh pas çdo gjëje duke u marrë me njerëz. Këshilla për t’u përmirësuar? Mbase ai duhet të punojë pak më shumë me ‘b…ën’, që të rrisë ndjekësit. Në përgjithësi, poste ku të duket pak ‘b-ja’ së bashku me fotot që lidhen me përditshmërinë”. Nëse do t’i futesha politikës, do të merrja 2 milionë vota”.