Zaimina Vasjari zbulon për herë të parë fytyrën e të bijës: Gëzuar 1 Qershorin sy kaltra ime – AlpeGossip
Zaimina Vasjari zbulon për herë të parë fytyrën e të bijës: Gëzuar 1 Qershorin sy kaltra ime

Zaimina Vasjari zbulon për herë të parë fytyrën e të bijës: Gëzuar 1 Qershorin sy kaltra ime

Rreth 4 muaj më parë Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të parë pasi erdhi në jetë vajza e saj, Khloe.

Që pres ditës kur lindi këngëtarja shqiptare ka publikuar foto të vogëlushes por gjithmonë ka qenë e kujdesshme duke mos treguar asnjëherë qartë fytyrën e saj.

Zaimina ka postuar në rrjetet sociale një video të vogëlushes duke i uruar 1 qershorin e saj të parë, ndërkohë që zbulon se Khloe i ka sytë me ngjyrë .

“Gëzuar 1 qershorin tënd të parë sy kaltբrta ime! Gëzuar edhe të gjithë vogëlushëve! Qofshin fytyrat dhe zemrat tuaja të lumtura gjithmonë”-ka shkruar Zaimina bashkangjitur videos së vogëlushes të postuar në llogarinë e saj personale në “Instagram”.