Xhensila tregon që bëhet XHELOZE publikisht, Besi puth “fiksimin” (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila tregon që bëhet XHELOZE publikisht, Besi puth “fiksimin” (FOTO)

Xhensila tregon që bëhet XHELOZE publikisht, Besi puth “fiksimin” (FOTO)

Xhensila dhe Besi vazhdojnë të jenë çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave, sidomos këto ditë kur po përflitet se ata janë në pritje të fëmijës së parë, lajm të cilin çifti nuk e ka konfirmuar.

Sot ata ndodhen në Firence e këtë e ka bërë të ditur Xhensila e cila ka postuar disa video nga një restorant.

Në një prej videove Besi shihet i buzëqeshur teksa mban një pjatë me domate e disa perime.

Në një moment ai puth domaten dhe Xhensila shkruan se është bërë xheloze.

Ndërsa në video këngëtarja dëgjohet të thotë: “Gjeti dashurinë e jetës në Firence”, referuar domateve.