Kështu kërcen Genta Ismajli në emisionin e Luana Vjollcës (VIDEO) – AlpeGossip
Kështu kërcen Genta Ismajli në emisionin e Luana Vjollcës (VIDEO)

Kështu kërcen Genta Ismajli në emisionin e Luana Vjollcës (VIDEO)

Emisioni “Shiko Kush Luan” me prezantuesen Luana Vjollca është një nga emisionet më të dashura dhe më të pëlqyera të audiencës. Një spektakël që dhuron jo vetëm lojë e argëtim, por sjellë edhe emra të njohur nga fusha të ndryshme, shkruan Indeksonline.


Mbrëmë pjesë e këtij emisioni të ftuar ishin edhe këngëtarja Genta Ismajli e Butrint Imeri, të cilët garuan në kërcim. Ndërsa si gjithmonë Genta e ndezi skenën me lëvizjet e saj atraktive, por edhe Butrinti solli ritëm./Indeksonline/