MBRETËRESHA E OTR? Oriola i tregon vendin Encës (FOTO) – AlpeGossip
MBRETËRESHA E OTR? Oriola i tregon vendin Encës (FOTO)

MBRETËRESHA E OTR? Oriola i tregon vendin Encës (FOTO)

Noizy  ka “rekrutuar” në grupin e tij OTR modelen e njohur Oriola Marashi me të cilën siç kemi parë në rrjetet sociale ka një marrëdhënie shumë të mirë dhe një pjesë e mirë e postimeve të tij janë me të.

Po bëhet më shumë se një vit që Enca dhe Noizy nuk flasin me njëri-tjetrin nëse nuk gabojmë me shifrat.

Në kohën kur Enca ishte pjesë e grupit, ajo mbante titullin si “Mbretëresha e OTR”, por si duket tani ky titull po i pëlqen Oriolës.

Modelja seksi ka postuar një foto të saj ku ju ka kërkuara ndjekësve ta editojnë dhe ata që bëjnë editimet më të bukura do të postohen në “insta story-n” e saj.

Një ndër shumë foto është ajo që tërhqe vëmendje. Mbi të shkruhet se mbretëresha e OTR është Oriola dhe kështu modelja e ka postuar, duke na treguar se vërtet i pëlqen ky titull.