ÇFARË DO TË BËJE NË NJË DHOMË ME TRUMP, PUTIN DHE KIM JONG-UN? Habit me përgjigjen Bleona – AlpeGossip
ÇFARË DO TË BËJE NË NJË DHOMË ME TRUMP, PUTIN DHE KIM JONG-UN? Habit me përgjigjen Bleona

ÇFARË DO TË BËJE NË NJË DHOMË ME TRUMP, PUTIN DHE KIM JONG-UN? Habit me përgjigjen Bleona

Bleona Qereti është një nga emrat më të përfolur të shtypit rozë.

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj tejet provokuese, e në shumë raste se ka problem të shfaqet edhe nudo.

Në një intervistë të dhënë, këngëtarja është pyetur se çfarë do të bënte në rast se do të ishte në një dhomë me Trump, Putin dhe Kim Jong-un.

Bleona ka habitur me përgjigjen duke thënë “Trump do të lexonte betimin, Putin do të thoshte “Çfarë i bëra vetes”, e ndërsa dhëndri i ri do të kërcente.”, që nënkuptonte liderin korean.