Kush është njëra e kush tjetra? Big Mama prezanton motrën dhe i bëri lëmsh të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
Kush është njëra e kush tjetra? Big Mama prezanton motrën dhe i bëri lëmsh të gjithë (FOTO)

Kush është njëra e kush tjetra? Big Mama prezanton motrën dhe i bëri lëmsh të gjithë (FOTO)

Ndonëse është prej më shumë se një dekade pjesë e shoëbiz-it shqiptar, këngëtarja e famshme Big Mama vetëm tashmë ka prezantuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale me motrën e saj dhe i ka bërë të gjithë lëmsh.

Arsyeja për këtë është pikërsiht ngjashmëria e madhe mes Big Mamës dhe së motrës, aq sa është bërë e vështirë të dallohet kush është njëra e kush është tjetra.

Nëpërmjet disa postimeve në Insta Story, këngëtarja ka treguar sesi e motra Mimoza e ka surprizuar atë me tollumbace edhe pse ditëlindja e saj kishte kaluar.