Videoja që tregon se kush është shqiptarja me të pasmet më bombastike – AlpeGossip
Videoja që tregon se kush është shqiptarja me të pasmet më bombastike

Videoja që tregon se kush është shqiptarja me të pasmet më bombastike

Shqiptarja me të pasmet më bombastike është titulli që i është vënë nga mediat plot femrave nga Shqipëria e Kosova. Por, kush është në të vërtetë shqiptarja që ka të pasmet më seksi?
Një video, e publikuar ditë më parë, me shumë gjasë e zbërthen këtë dilemë.

Bukuroshja e ekranit, Rashel Kolaneci, duket t’i ketë të pasmet më bombastike nga të gjitha shqiptaret.

E ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Rashel u bë protagoniste e një vallëzimi tejet joshës.

Shiko kush LUAN – Highlights

Një kërcim të tillë mund ta shihni vetëm në "Shiko kush LUAN" Emisionin e plotë dhe video të tjera, i gjeni në kanalin e Top Channel në YouTube: http://bit.ly/2xDNrnC

Posted by Top Channel on Wednesday, January 10, 2018

 

Të pasmet e saj ishin ato që tërhoqën vëmendje të veçantë, duke lënë gojëhapur të gjithë.

Rasheli u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin “Xing me Ermalin”.

Për një sezon të tërë ajo tërhoqi vëmendjen e publikut dhe të njejtën gjë po bën tashmë te “Procesi Sportiv”.

Rasheli ua ka rrëmbyer zemrën të gjithëve me linjat e saj trupore, për të cilat çdo vajzë do e kishte zili.