VISJAN UKCENAJ E VENDOS NË VËSHJTIRËSI/ E shoqja shokohet: Ke dy mundësi, ose me mua gjithë jetën ose… (FOTO) – AlpeGossip
VISJAN UKCENAJ E VENDOS NË VËSHJTIRËSI/ E shoqja shokohet: Ke dy mundësi, ose me mua gjithë jetën ose… (FOTO)

VISJAN UKCENAJ E VENDOS NË VËSHJTIRËSI/ E shoqja shokohet: Ke dy mundësi, ose me mua gjithë jetën ose… (FOTO)

Visjan Ukcenaj është një nga aktorët më të dashur për publikun, por edhe një baba shumë i përkushtuar ndaj familjes. Ditën e sotme Visjani ka ndarë me ndjekësit një video ku shihet gjatë një udhëtimi me bashkëshorten dhe djalin.

“Jona ke dy mundësi zgjedhje në jetë: Opsioni 1. Jeto gjithë jetën me burrin tend dhe opsioni 2…”,

Pa thënë ende opsionin e rradhës, Jona zgjedh opsionin dy. “Opsioni 2 lëre burrin me vajza të tjera”, dëgjohet të thotë Visjani, deklaratë e cila e shokon Jonën.

Çifti më pas nisin të qeshin dhe vazhdojnë udhëtimin e tyre.

View this post on Instagram

Ju hev tu opshens @jonaxhelilaj 😂😂

A post shared by Visjan Ukcenaj (@visjanukcenaj) on