ERMALI E NGACMON PËR “CLAYDEEN”/ Kejvina pranon publikisht lidhjen: Kush të tha ty…(FOTO) – AlpeGossip
ERMALI E NGACMON PËR “CLAYDEEN”/ Kejvina pranon publikisht lidhjen: Kush të tha ty…(FOTO)

ERMALI E NGACMON PËR “CLAYDEEN”/ Kejvina pranon publikisht lidhjen: Kush të tha ty…(FOTO)

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” ishte këngëtari i njohur me origjinë shqiptare Claydee, hitet e të cilit dëgjohen kudo. Gjatë emisionit Claydee foli si rrallëherë edhe për jetën private duke u shprehur se është beqar.

Kur Kejvina erdhi për të bërë pyetjen, Ermali i tha: “Thjesht po ta them Claydee është beqar”.

Pastaj u drejtua nga Claydee: “Thjesht po ta them Kejvina është beqare”, i tha Ermali në përpjekje për të krijuar një çift të ri.

“Kush të tha ty që jam beqare?”, u përgjigj Kejvina duke pranuar kështu publikisht se është në një lidhje.

“Domethënë ti nuk je më një shpirt i lirë?”, e pyeti Ermali dhe Kejvina iu përgjigj me jo.