DITËLINDJET E 31 JANARIT/ Kush janë figurat e famshme botërore që festojnë sot (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 31 JANARIT/ Kush janë figurat e famshme botërore që festojnë sot (FOTO)

DITËLINDJET E 31 JANARIT/ Kush janë figurat e famshme botërore që festojnë sot (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 31 janar 2019:Ky është një vit në të cilin do të fshini lotët, do të largoni trishtimin nga zemra juaj dhe do t’i leni këto emocione në të kaluarën tuaj. Ju do të keni lidhje me propozime të rëndësishme, diskutime mbi ndryshime ose sipërmarrje të reja.

 

 

 

Surprizat këtë vit do të lidhen me paratë e papritura, fitimet, burime të ndryshme të të ardhurave. Në punë, ju do të jeni në gjendje të tejkaloni problemet ose riorganizim.

 Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Kerry Washington, 42 (Aktore)

Martha MacCallum, 55 (Spikere lajmesh)

Justin Randall Timberlake, 38 (Këngëtar)

Fabio Quagliarella (Futbollist)

/AlpeNews.al