I KA LËNË TË GJITHË DYSHOJNË/ Stine rikthehet me ish-bashkëshorten? Dyshja kapen mat (FOTO) – AlpeGossip
I KA LËNË TË GJITHË DYSHOJNË/ Stine rikthehet me ish-bashkëshorten? Dyshja kapen mat (FOTO)

I KA LËNË TË GJITHË DYSHOJNË/ Stine rikthehet me ish-bashkëshorten? Dyshja kapen mat (FOTO)

Jeta private e Stines ka qenë shumë e komentuar në media, sidomos kur këngëtari njoftoi ndarjen nga bashkëshortja e tij Graciela një vit më parë. Stine e deklaroi ndarjen publikisht duke shkruar se i uron më të mirat Gracielës dhe se ata do funksiononin më mirë pa njëri-tjetrin.

Mirëpo mbrëmjen e djeshme, Stine i ka lënë të gjithë të dyshojnë se është kthyer me Gracielën pasi këngëtari ka qenë i shoqëruar nga ajo në “Festivalin e Këngës”. Siç shihet edhe nga fotot e publikuara nga “Blitz”, Stine shfaqet në prapaskenë me Gracielën dhe bashkë me ta ishte edhe vajza e tyre, Estia. Kanë nisur aludimet se Stine dhe Graciela janë rikthyer bashkë megjithatë mbetet të shihet.