Postoi FOTON me gjoksin jashtë, fansat i KTHEHEN KEQ reperes shqiptare: Pse nxjer veç… (FOTO) – AlpeGossip
Postoi FOTON me gjoksin jashtë, fansat i KTHEHEN KEQ reperes shqiptare: Pse nxjer veç… (FOTO)

Postoi FOTON me gjoksin jashtë, fansat i KTHEHEN KEQ reperes shqiptare: Pse nxjer veç… (FOTO)

Ajo është një nga reperet më të reja në tregun e muzikës, ama ka marrë emër sapo ka dalë në skenë dhe ka publikuar ëngët e saj që janë kthyer direkt në hite.

Reperja që së fundmi e që ka bërë bujë me hitet e saj si “Columbiana” dhe “Shqipe”, Tayna ka tërhequr vëmendjen e fansave që e ndjekin në Instagram duke postuar një foto provokuese.

Në foton e postuar, ajo shfaqet vetëm me reçipeta teksa ekspozonte gjoksin dhe një buzëqeshje të lehtë.

Sigurisht që nuk mund të mungonin komentet e shumta në foto, ku përpos komplimentave të shumta, reperja ka marrë edhe kritika.

Një ndër kritikat ishte:

“Ani pse se ke qit veq buzëqeshjen po cicat”

Kurse reperja ja kthen:

Shiko përshkrimin e fotos, lexoje, analizoje dhe pastaj komento prap”

Përshkrimi i fotos ishte: Se kurgjo qe vesh s’o ma e ransishme se buzeqeshja”