PAS 20 VITESH LIDHJE/ Këngëtarja e njohur merr vendimin për martesë (FOTO) – AlpeGossip
PAS 20 VITESH LIDHJE/ Këngëtarja e njohur merr vendimin për martesë (FOTO)

PAS 20 VITESH LIDHJE/ Këngëtarja e njohur merr vendimin për martesë (FOTO)

Emma Butnon të gjithë e njohim nga grupi i famshëm ‘Spice Girls’ me këngët hit që kanë lançuar ndër vite. Mirëpo, mesa duket Emma ka marrë një vendim të rëndësishëm për jetën e saj private. Ajo bashkë me të fejuarin Jade Jones kanë vendosur që të martohen. 43-vjeçarja ka nisur përgatitjet për dasmën. Sipas ‘Mirror’, ajo është interesuar për detajet që i duhen në ditën e kurorëzimit të dashurisë.

Kujtojmë që Emma dhe Jade kanë 2 djem, Baeu, 11 vjeç dhe Tate, 7 vjeç. Ata janë lidhur në vitin 1998, por fatkeqësisht u ndanë një vit më pas, ndërsa vendosën që të lidheshin njëherë e përgjithmonë në vitin 2004.