JANË ENDE BASHKË? Ola zbulon se çfarë ndodhi me Muratin pas “Përputhen” – AlpeGossip
JANË ENDE BASHKË? Ola zbulon se çfarë ndodhi me Muratin pas “Përputhen”

JANË ENDE BASHKË? Ola zbulon se çfarë ndodhi me Muratin pas “Përputhen”

E ftuar në emisionin sportiv “Top Arena” ditën e djeshme, ish-konkurrentja e ‘Për’Puthen”, Ola Zenelaj zbuloi për herë të parë mbi raporton që ka ajo me Muratin, pas daljes nga program i dashurisë.

Ola rrëfeu se nuk janë çift dhe se Murati e ka hequr nga “Instagram”-i. “Çfarë i bëre ti?”, e pyeti Manushi, por ish-konkurrentja u përgjigj shkurt “Asgjë”.

Vetë ajo nuk e ka hequr ende Muratin nga rrjetet sociale. “Unë rri e shikoj dhe adhuroj”, tha ajo duke qeshur.