E fiksuar pas saj! Sulltanesha Hyrrem këndon fjalë për fjalë këngën e këngëtares shqiptare (VIDEO) – AlpeGossip
E fiksuar pas saj! Sulltanesha Hyrrem këndon fjalë për fjalë këngën e këngëtares shqiptare (VIDEO)

E fiksuar pas saj! Sulltanesha Hyrrem këndon fjalë për fjalë këngën e këngëtares shqiptare (VIDEO)

“One kiss” ishte hiti më i fundit i këngëtares Dua Lipa në bashkëpunim me Dj skocez Calvin Harris. Kënga u prit mjaft mirë në Britani dhe qëndroi në vendin e parë për disa javë me rradhë, ashtu si edhe në vende të tjera të botës!

Por Dua Lipa, paska një fanse tejet speciale pasi është e preferuara e shumë shqiptarëve.

Aktorja turke Meryem Uzerli, e cila u bë e njohur falë rolit si Sulltanesha Hyrrem tek seriali historik “Sulejmani i Madhërishëm”, shfaqet duke kënduar këngën “One Kiss”, teksa udhëton me makinë. Pra nuk jemi të vetmit që jemi të fiksuar pas Dua-s! Paska edhe më keq, se ne..